איתור נזילות מים

צרו קשר עכשיו!

איתור נזילות מים

איתור מפגעי מים ונזילות מים, בעזרת מכשירים מתקדמים, הוא הפתרון המושלם למפגעי מים וחדירת מים.

מציאת נזילה אינה משימה פשוטה. על מנת לאתר נזילה סמויה יש צורך בניסיון רב וכלים מתקדמים.

 כיצד מתבצע איתור נזילות מים? 

איתור נזילות בשיטה מתקדמת נעשה על ידי מכשירים מיוחדים למשימה זו. מכשירים מסוגים שונים, הכוללים בין היתר מצלמות תרמיות, מערכות גז, בודקי לחץ מים, מצלמות ביוב ועוד, מאפשרים איתור נזילות מדויק. איתור הנזילות נעשה ללא הרס ברוב המקרים, ובזמן מהיר יחסית. מאתר נזילות בשיטה מתקדמת יחסוך אלפי שקלים בהשוואה למאתר ללא כלים מתקדמים.

מהי מצלמה תרמית? 

מצלמה הפועלת על ידי אינפרא אדום. ומאפשרת לקבל הבדלי טמפרטורה בחלל המצולם. על ידי מד הטמפרטורה ובשילוב נסיון וידע בקריאתו, ניתן להבין היכן מסתתרת הנזילה. מצלמה איכותית מגיע לרמות גבוהות של דיוק. ובכך מקלה על האיתור.

סוגי נזילות

ישנן סוגי נזילות רבות וגורמים שונים לאותן נזילות. נזילת מים יכולה להתרחש עקב פיצוץ צנרת, מים או ביוב, חדירת מי גשם, איטום לקוי ונזילה מהשכנים. לכל נזילה מגוון כלים ואמצעים למציאתה. 

מצלמות תרמיות, מצלמות ביוב, מערכות גז ועוד. כל אלו כלים מתקדמים לאיתור מקור וסוג הנזילה. הבחנה נכונה של סוג הנזילה, תאפשר התאמת הכלי המתאים לגילוי המקור. 

סכנות בהזנחת רטיבות ונזילה בבית

נזילות מים מחייבות לא רק איתור, אלא גם טיפול. נזקי מים יכולים להתפתח לחיידקים מסכני בריאות. עובש, פטריות ועוד מגוון של תחלואות. חשוב לאתר את הנזילה במהירות רבה, ולטפל במקור ללא דיחוי. נזקי נזילה מסוכנים לכולם, אך במיוחד לילדים ומבוגרים.

חברה מקצועית לאיתור נזילות

חברת אינפרא-פרו איתור נזילות מספקת את מירב השירותים לאיתור נזילות מים מכל הסוגים. בעזרת ציוד מהטובים בארץ, אנו מספקים שירותים ברמה הגבוהה ביותר.

הציוד החדש והמתקדם ביותר מאפשר לנו לקבל את הנתונים המדויקים ביותר, ובכך לספק פתרון אמיתי ומוסמך. דוחות החברה קבילים מול חברות הביטוח ובתי המשפט. 

לחברה ציוד ברמה עולמית. שנות ניסיון וידע מקצועי. צרו קשר לקבלת הצעת מחיר ואיתור נזילות מושלם.

איתור נזילות במצלמה תרמית